Arendused

Oleme rakendanud oma teadmisi ja oskusi peamiselt turismi, vaba aja ning teeninduse valdkondades kasutatava tarkvaralahenduste väljatöötamisel.
Meie rahulolevate klientide hulka kuuluvad mitmed restoranid ja kohvikud, turismibürood ning ilu-ja terviseteenuste pakkujad üle Eesti. Oleme loonud uusi lahendusi ja kohandanud olemasolevat tarkvara, et pakkuda parimaid võimalusi ka transpordifirmadele.
Arendustöö käigus oleme saanud mitmeid uusi koostööpartnereid ja loonud põnevaid lahendusi, millest mõned oleme allpool ka välja toonud.

Loome lisaarendusi, parandame kasutajamugavust ning uuendame seadusandluse muutudes süsteemi ja klientidele väljastatavat dokumentatsiooni. Lisaks on meie kanda Ühisteenuste AS parkimissüsteemis esinevate tõrgete lahendamine. Tegeleme hoogsalt ka parkimispiletite haldussüsteemi edasiarendusega.

Kuressaare Bussijaama bussipiletite müügisüsteem

Tegime Kuressaare Bussijaamale tõeliselt kliendisõbraliku bussipiletite müügisüsteemi, tänu millele oli Kuressaare tol hetkel esimene ja ainus bussijaam Eestis, kus sai pileteid osta pangakaardiga ning läbi internetikeskkonna. Müügisüsteemis olemasolev võimalus mobiiliga ostetud piletit kasutada esitab bussifirmadele uusi väljakutseid ning ootab nende poolseid lahendusi.
Loe lähemalt, kuidas uudset lahendust meedias kajastati.

Tuule Laevade broneerimissüsteemi e-lahendused

Hooldame ja arendame parvlaevale e-piletite ostmise, kasutamise ja tagastamise internetikeskkonda Heltermaa – Rohuküla, Kuivastu – Virtsu ning Triigi – Sõru parvlaevaliinidel.
Meie tublit tööd tunnustasid kasutajad ka eelmise aasta Hea teenuse kuu raames, valides Tuule Laevade veebipõhise broneerimissüsteemi Eesti parimate e-lahenduste hulka.

SPA hotell Lainele loodud SPA moodul

Spa hotell Lainel on HOTIS Expressi kasutamisel juba aastatepikkune kogemus hotelli ressursside haldamisel. Tänaseks lisandunud SPA moodul, mis muudab hotelli Spa töö lihtsamaks ja kiiremaks ning vähenenud paberimajandus võimaldavad Spa hotell Lainel olla loodussõbralikum ja hoolivam ettevõte.

Parkimisrakendus nutitelefonidele

alt
Koostöös Ühisteenuste AS-iga tegime taaskord ühe edasi arenduse www.parkimine.ee keskkonnale. Mõeldud on see autojuhi elu lihtsustamiseks läbi mobiilse parkimise ehk nagu sarnaste appide puhul ikka – lühiajaliste parkimislubade ostmiseks oma nutitelefoniga.

MyFitness mobiilirakendus

Alusta oma treeningute planeerimist läbi mobiiltelefoni juba TÄNA. Seekord lahendasime eri nutiplatvormid korraga. Kasuta Androidi, iPhonei, iPadi või lihtsalt veebilehena – kõik toimib. Loe lisa ja alusta kasutamist: http://www.myfitness.ee/mobiil
alt

Laeva Kajsamoor broneerimissüsteem

Tegime laevale Kajsamoor tõeliselt kliendisõbraliku broneerimis- ja müügisüsteemi, kus saab internetikeskkonnas reise broneerida ja maksta ka krediitkaardiga.
www.kajsamoor.eu

Kinnisvaraobjektide halduskeskkond

Lõime kinnisvaraobjektide internetipõhise halduskeskkonna, mis koosneb kolmest moodulist: hooldusmoodul, administreerimismoodul ja statistika ning aruandlusmoodul.

Audentes mobiilirakendus

Tegime Audentes Spordiklubile broneerimissüsteemi ning mobiilirakenduse.

Meie kliendid:

Untitled.png
Untitle2d.png